KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763297
nr 1576 3297
Oidentifierad konstnär. Signerad Malmqvist, -53. Olja på duk, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:04:45
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)